O NAS

Sukces Twojej firmy uwarunkowany jest wieloma czynnikami. W dynamicznie zmieniającym się otoczeniu niezbędna jest dbałość o rozwój przedsiębiorstwa aby sprostać silnej konkurencji. Zdolność do konkurowania z kolei zależy od dostępu Twojej firm do źródeł finansowania zarówno działalności bieżącej, jak i inwestycyjnej.

CDF INVEST istnieje na rynku od 2003 roku. Początkowo firma funkcjonowała jak Centrum Doradztwa Finansowego. W tym czasie udało się nam pomóc wielu przedsiębiorstwom w pozyskaniu środków niezbędnych do realizacji ich planów rozwojowych. Naszą pracę opieramy przede wszystkich na zasadzie uczciwości i rzetelności, o czym miało okazję przekonać się wielu przedsiębiorców. 

Firma CDF INVEST specjalizuje się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji oraz działalności bieżącej.  Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu prawa, finansów, podatków i zarządzania. Mamy bogate doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego doradztwa finansowego. Specjalizujemy się również w sporządzaniu kompleksowej dokumentacji niezbędnej do uzyskania środków z funduszy europejskich, a także wprowadzaniu spółek na giełdę NewConnect.

 

Zaufali nam: